AN UNBIASED VIEW OF زمان برنده شدن لاتاری

An Unbiased View of زمان برنده شدن لاتاری

An Unbiased View of زمان برنده شدن لاتاری

Blog Article

طبق گزارش سازمان آمار ایالات متحده آمریکا، آمریکایی‌ها سالانه حدود ۷۰ میلیارد دلار خرج لاتاری دولتی می‌کنند. این یعنی رقمی بیش از ۲۳۰ دلار متوسط سرانه.

برای تغییر آواتار خود می‌توانید از سایت گراواتار استفاده نمایید.

پاسخ مشاور هیوا: سلام . نداشتن پاسپورت نتیجه لاتاری رو تغییر نمیده ، در صورت قبولی می تونین از امتیازتون استفاده کنین ، برای انجام مراحل مصاحبه باید پاسپورت داشته باشین .

حتما برای بسیاری از شرکت کنندگان قرعه کشی دریافت ویزا آمریکا این سوال پیش می آید که اسامی برندگان لاتاری در ایران کجا منتشر می شود؟ شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا را خواهند داشت؟ و یا اینکه کجا می توانیم لیست برنده ها را مشاهده کنیم؟ لازم است افراد بدانند که لیستی از برندگان لاتاری در هیچ سایت و یا روزنامه ای منتشر نخواهد شد و تنها راه مشاهده نتیجه همان سایت اصلی لاتاری می باشد.

به گزارش ایسنا، در حالیکه طبق وعده مسئولان و مقامات صنعتی و همچنین خودروسازان، قرار است در سال جاری به‌تدریج فرآیند قرعه‌کشی خودرو برای انتخاب مشتریان نهایی حذف شود، اما همچنان آمار تقاضا برای مشکارکت در طرح‌ها و البته شرکت در این بخت‌آزمایی بالاست.

با این وجود، علیرغم اختصاص ظرفیت های معین، معمولا این ظرفیت ها تکمیل نمی شوند و تعداد پذیرفته شدگان کمتر از حد نصاب در نظر گرفته می شود.

در این میان، نکته حائز اهمیت آن است که از میان پنجاه هزار ویزای لاتاری اهدا شده از سوی ایالات متحده به مردم جهان، هر کشور ظرفیت محدودی داشته و تنها تعداد محدودی در این قرعه کشی برنده می شوند.

طبق read more قوانین فعلی ، فقط یک درخواست گرین کارت برای هر فرد در سال مجاز است. چندین درخواست برای یک شخص امکان پذیر نیست و منجر به رد صلاحیت خودکار می شود.

افرادی که در سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر ثبت نام کردند، در زمان اعلام نتایج برای آن نتیجه ارسال خواهد شد و در صورتی که برنده شده باشند می توانند از خدمات این مؤسسه به صورت رایگان استفاده نمایند.

ساده ترین راه برای پوشش تمکن مالی ارائه یک اسپانسر است. یعنی کسی که به اداره مهاجرت قبلا اعلام کرده است که تمامی مسئولیت های مالی برنده لاتاری گرین کارت را بر عهده میگیرد. اسپانسر برای یک مهاجر در واقع یک شخص حقیقی یا حقوقی است که حمایت مهاجر را قانونا به عهده میگیرد و به دولت آمریکا ایالات متحده آمریکا تعهد میدهد که در صورت بروز مشکلات مالی برای مهاجر، از ایشان حمایت کند.

اگر هیچ‌کس نتواند هر۶ عدد را پیدا کند، جایزه بین کسانی که حداقل ۵، ۴ یا ۳ عدد را درست حدس زده‌اند تقسیم می‌شود.

اطلاعات حساب خود را فراموش کرده‌ام ورود به حساب کاربری

اسپانسر فقط محدود به برندگان لاتاری گرین کارت نیست. هر مهاجری نیاز به تایید تمکن مالی یا معرفی اسپانسر دارد.

زوج آمریکایی که با محاسبات ساده ریاضی ۲۶ میلیون دلار در لاتاری بردند

Report this page